URY2V330MRD
NichiconNichicon
URY2V330MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URY2V330MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URY2V330MRD.pdf2.URY2V330MRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URY2V330MRD
Tau Wae URY2V330MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88835 pcs Pepa Raraunga 1.URY2V330MRD.pdf2.URY2V330MRD.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa URY Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 224mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11260
URY2V330MRD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose