URY2V100MHD
NichiconNichicon
URY2V100MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URY2V100MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URY2V100MHD.pdf2.URY2V100MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URY2V100MHD
Tau Wae URY2V100MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92980 pcs Pepa Raraunga 1.URY2V100MHD.pdf2.URY2V100MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa URY Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF