UPW1H471MHH
NichiconNichicon
UPW1H471MHH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1H471MHH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1H471MHH.pdf2.UPW1H471MHH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1H471MHH
Tau Wae UPW1H471MHH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5858 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1H471MHH.pdf2.UPW1H471MHH.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.125A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 60 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF