UPW1H470MEH
NichiconNichicon
UPW1H470MEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1H470MEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1H470MEH.pdf2.UPW1H470MEH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1H470MEH
Tau Wae UPW1H470MEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4792 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1H470MEH.pdf2.UPW1H470MEH.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 430 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF