UPW1H470MED
NichiconNichicon
UPW1H470MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1H470MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1H470MED.pdf2.UPW1H470MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1H470MED
Tau Wae UPW1H470MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 952911 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1H470MED.pdf2.UPW1H470MED.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1896
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 430 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF