UPM1V561MHD1TO
NichiconNichicon
UPM1V561MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V561MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V561MHD1TO.pdf2.UPM1V561MHD1TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V561MHD1TO
Tau Wae UPM1V561MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265020 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V561MHD1TO.pdf2.UPM1V561MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-7406-2
493-7406-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 41 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1V561MHD
UPM1V561MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL