UPM1V560MED
NichiconNichicon
UPM1V560MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V560MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V560MED.pdf2.UPM1V560MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V560MED
Tau Wae UPM1V560MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 725953 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V560MED.pdf2.UPM1V560MED.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 295mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15792
UPM1V560MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 280 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1V561MHD
UPM1V561MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 249015 pcs
Tikiake: UPM1V561MHD.pdf
RFQ
UPM1V561MHD1TO
UPM1V561MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 265020 pcs
Tikiake: UPM1V561MHD1TO.pdf
RFQ
UPM1V560MED1TD
UPM1V560MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UPM1V560MED1TD.pdf
UPM1V560MED1TA
UPM1V560MED1TA