UPM1V471MPD
NichiconNichicon
UPM1V471MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1V471MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1V471MPD.pdf2.UPM1V471MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1V471MPD
Tau Wae UPM1V471MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205560 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1V471MPD.pdf2.UPM1V471MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.16A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.45A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11136
UPM1V471MPD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 46 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF