UPJ1K560MPD1TA
NichiconNichicon
UPJ1K560MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1K560MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1K560MPD1TA.pdf2.UPJ1K560MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1K560MPD1TA
Tau Wae UPJ1K560MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 365358 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1K560MPD1TA.pdf2.UPJ1K560MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 208mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 347mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 350 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 56µF Nga tono General Purpose