UPJ1K560MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ1K560MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1K560MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1K560MPD6TD.pdf2.UPJ1K560MPD6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1K560MPD6TD
Tau Wae UPJ1K560MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191419 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1K560MPD6TD.pdf2.UPJ1K560MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 202mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 337mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5103-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 360 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1K680MPD
UPJ1K680MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 326964 pcs
Tikiake: UPJ1K680MPD.pdf
RFQ
UPJ1K680MHD6TO
UPJ1K680MHD6TO
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 283229 pcs
Tikiake: UPJ1K680MHD6TO.pdf
RFQ
UPJ1K560MPD6
UPJ1K560MPD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL