UPJ1K471MHD6
NichiconNichicon
UPJ1K471MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1K471MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1K471MHD6.pdf2.UPJ1K471MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1K471MHD6
Tau Wae UPJ1K471MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95142 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1K471MHD6.pdf2.UPJ1K471MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15662
UPJ1K471MHD6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 80 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1K471MHD6TN
UPJ1K471MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 120824 pcs
Tikiake: UPJ1K471MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ1K470MPD6
UPJ1K470MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 327789 pcs
Tikiake: UPJ1K470MPD6.pdf
RFQ
UPJ1K4R7MDD1TA
UPJ1K4R7MDD1TA
Tikiake: UPJ1K4R7MDD1TA.pdf
UPJ1K471MHD
UPJ1K471MHD