UPJ1C560MDD1TA
NichiconNichicon
UPJ1C560MDD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1C560MDD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1C560MDD1TA.pdf2.UPJ1C560MDD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1C560MDD1TA
Tau Wae UPJ1C560MDD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1001498 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1C560MDD1TA.pdf2.UPJ1C560MDD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.1 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 56µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1C561MHD6
UPJ1C561MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 177809 pcs
Tikiake: UPJ1C561MHD6.pdf
RFQ
UPJ1C560MDD
UPJ1C560MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL