UPJ1C560MDD1TD
NichiconNichicon
UPJ1C560MDD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1C560MDD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1C560MDD1TD.pdf2.UPJ1C560MDD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1C560MDD1TD
Tau Wae UPJ1C560MDD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1743969 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1C560MDD1TD.pdf2.UPJ1C560MDD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5028-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.1 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF