UPJ1C471MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1C471MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1C471MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1C471MPD1TD.pdf2.UPJ1C471MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1C471MPD1TD
Tau Wae UPJ1C471MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 873444 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1C471MPD1TD.pdf2.UPJ1C471MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 615mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 770mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11687-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 140 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1C560MDD1TA
UPJ1C560MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1001498 pcs
Tikiake: UPJ1C560MDD1TA.pdf
RFQ
UPJ1C560MDD
UPJ1C560MDD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 939890 pcs
Tikiake: UPJ1C560MDD.pdf
RFQ
UPJ1C471MPD
UPJ1C471MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL