UPJ0J391MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ0J391MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ0J391MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ0J391MPD1TD.pdf2.UPJ0J391MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ0J391MPD1TD
Tau Wae UPJ0J391MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1246806 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ0J391MPD1TD.pdf2.UPJ0J391MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 345mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-11520-3 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 270 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ0J332MHD6TN
UPJ0J332MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 195921 pcs
Tikiake: UPJ0J332MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ0J332MHD
UPJ0J332MHD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 141659 pcs
Tikiake: UPJ0J332MHD.pdf
RFQ
UPJ0J391MPD
UPJ0J391MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL