UPJ0J332MHD1TO
NichiconNichicon
UPJ0J332MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ0J332MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ0J332MHD1TO.pdf2.UPJ0J332MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ0J332MHD1TO
Tau Wae UPJ0J332MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104266 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ0J332MHD1TO.pdf2.UPJ0J332MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.53A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.71A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12101-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 45 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ0J272MHD6
UPJ0J272MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 114965 pcs
Tikiake: UPJ0J272MHD6.pdf
RFQ
UPJ0J331MED1TA
UPJ0J331MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 773684 pcs
Tikiake: UPJ0J331MED1TA.pdf
RFQ
UPJ0J332MHD
UPJ0J332MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL