UPJ0J392MHD6
NichiconNichicon
UPJ0J392MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ0J392MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ0J392MHD6.pdf2.UPJ0J392MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ0J392MHD6
Tau Wae UPJ0J392MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101069 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ0J392MHD6.pdf2.UPJ0J392MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.54A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.72A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 56 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3900µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ0J391MPD1TA
UPJ0J391MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 716614 pcs
Tikiake: UPJ0J391MPD1TA.pdf
RFQ
UPJ0J392MHD6TN
UPJ0J392MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 158017 pcs
Tikiake: UPJ0J392MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ0J471MPD
UPJ0J471MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UPJ0J471MPD.pdf
UPJ0J391MPD1TD
UPJ0J391MPD1TD
Tikiake: UPJ0J391MPD1TD.pdf
UPJ0J392MHD
UPJ0J392MHD