UPB1A222MHD1TO
NichiconNichicon
UPB1A222MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB1A222MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB1A222MHD1TO.pdf2.UPB1A222MHD1TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB1A222MHD1TO
Tau Wae UPB1A222MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4561 pcs Pepa Raraunga 1.UPB1A222MHD1TO.pdf2.UPB1A222MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 632.5mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4929-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF