UPB1A102MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB1A102MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB1A102MPD1TD.pdf2.UPB1A102MPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB1A102MPD1TD
Tau Wae UPB1A102MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5129 pcs Pepa Raraunga 1.UPB1A102MPD1TD.pdf2.UPB1A102MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPB1513TU-A
UPB1513TU-A
Kaihanga: CEL (California Eastern Laboratories)
Whakaahuatanga: MMIC PRESCALER 13GHZ 8-MINIMOLD
I roto i te taonga: 4213 pcs
Tikiake: UPB1513TU-A.pdf
RFQ
UPB1A102MPD
UPB1A102MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL