UPB1A221MED
NichiconNichicon
UPB1A221MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB1A221MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: UPB1A221MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB1A221MED
Tau Wae UPB1A221MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4496 pcs Pepa Raraunga UPB1A221MED.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5967
UPB1A221MED-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Ngā Hua e hāngai ana
UPB1A222MHD
UPB1A222MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 4793 pcs
Tikiake: UPB1A222MHD.pdf
RFQ
UPB1513TU-E2-A
UPB1513TU-E2-A
Kaihanga: CEL (California Eastern Laboratories)
Whakaahuatanga: MMIC PRESCALER 13GHZ 8-MINIMOLD
I roto i te taonga: 4459 pcs
Tikiake: UPB1513TU-E2-A.pdf
RFQ
UPB1A221MED1TD
UPB1A221MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL