UMA1V470MDD
NichiconNichicon
UMA1V470MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1V470MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1V470MDD.pdf2.UMA1V470MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1V470MDD
Tau Wae UMA1V470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 817898 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1V470MDD.pdf2.UMA1V470MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5964
UMA1V470MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1V3R3MDD1TE
UMA1V3R3MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 1248281 pcs
Tikiake: UMA1V3R3MDD1TE.pdf
RFQ
UMA1V330MDD
UMA1V330MDD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 813110 pcs
Tikiake: UMA1V330MDD.pdf
RFQ
UMA1V470MDD1TP
UMA1V470MDD1TP
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL