UMA1V4R7MDD1TP
NichiconNichicon
UMA1V4R7MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1V4R7MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1V4R7MDD1TP.pdf2.UMA1V4R7MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1V4R7MDD1TP
Tau Wae UMA1V4R7MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2119042 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1V4R7MDD1TP.pdf2.UMA1V4R7MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10469-2
493-10469-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1V3R3MDD1TP
UMA1V3R3MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 2250655 pcs
Tikiake: UMA1V3R3MDD1TP.pdf
RFQ
UMA2NTR
UMA2NTR
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS PREBIAS DUAL PNP UMT5
I roto i te taonga: 1018099 pcs
Tikiake: UMA2NTR.pdf
RFQ
UMA1V470MDD1TE
UMA1V470MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UMA1V470MDD1TE.pdf
UMA4NTR
UMA4NTR
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Tikiake: UMA4NTR.pdf
UMA4NT1G
UMA4NT1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS 2PNP PREBIAS 0.15W SC70
Tikiake: UMA4NT1G.pdf
UMA1V470MDD
UMA1V470MDD