UMA1V330MDD1TP
NichiconNichicon
UMA1V330MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1V330MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1V330MDD1TP.pdf2.UMA1V330MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1V330MDD1TP
Tau Wae UMA1V330MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1266776 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1V330MDD1TP.pdf2.UMA1V330MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 93mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10434-2
493-10434-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1V3R3MDD
UMA1V3R3MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 1470229 pcs
Tikiake: UMA1V3R3MDD.pdf
RFQ
UMA1V220MDD1TP
UMA1V220MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 1605780 pcs
Tikiake: UMA1V220MDD1TP.pdf
RFQ
UMA1V330MDD
UMA1V330MDD