UMA1E220MDD
NichiconNichicon
UMA1E220MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1E220MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1E220MDD.pdf2.UMA1E220MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1E220MDD
Tau Wae UMA1E220MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1094282 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1E220MDD.pdf2.UMA1E220MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-5951
UMA1E220MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 22µF
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1E220MDD1TE
UMA1E220MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V THRU HOLE
I roto i te taonga: 894292 pcs
Tikiake: UMA1E220MDD1TE.pdf
RFQ
UMA1E220MDD1TA
UMA1E220MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL