UMA1E330MDD
NichiconNichicon
UMA1E330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1E330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1E330MDD.pdf2.UMA1E330MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1E330MDD
Tau Wae UMA1E330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1256516 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1E330MDD.pdf2.UMA1E330MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5952
UMA1E330MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1E3R3MCD2TP
UMA1E3R3MCD2TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 2091656 pcs
Tikiake: UMA1E3R3MCD2TP.pdf
RFQ
UMA1E330MDD1TP
UMA1E330MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1681936 pcs
Tikiake: UMA1E330MDD1TP.pdf
RFQ
UMA1E220MDD1TE
UMA1E220MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V THRU HOLE
Tikiake: UMA1E220MDD1TE.pdf
UMA1E330MDD1TE
UMA1E330MDD1TE