UMA1E101MDD
NichiconNichicon
UMA1E101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1E101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1E101MDD.pdf2.UMA1E101MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1E101MDD
Tau Wae UMA1E101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 905930 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1E101MDD.pdf2.UMA1E101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 165mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14503
UMA1E101MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1E220MDD1TA
UMA1E220MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 948274 pcs
Tikiake: UMA1E220MDD1TA.pdf
RFQ
UMA1E100MDD1TE
UMA1E100MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1189982 pcs
Tikiake: UMA1E100MDD1TE.pdf
RFQ
UMA1E101MDD1TE
UMA1E101MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UMA1E101MDD1TE.pdf
UMA1C4R7MCD2TP
UMA1C4R7MCD2TP
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: UMA1C4R7MCD2TP.pdf
UMA1E101MDD1TP
UMA1E101MDD1TP