UMA1C4R7MDD1TP
NichiconNichicon
UMA1C4R7MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1C4R7MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1C4R7MDD1TP.pdf2.UMA1C4R7MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1C4R7MDD1TP
Tau Wae UMA1C4R7MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1567917 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1C4R7MDD1TP.pdf2.UMA1C4R7MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.118" Dia (3.00mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.039" (1.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF