ULV2W5R6MNL1GS
NichiconNichicon
ULV2W5R6MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULV2W5R6MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5.6UF 20% 450V SMD
Ngā Rauemi: 1.ULV2W5R6MNL1GS.pdf2.ULV2W5R6MNL1GS.pdf3.ULV2W5R6MNL1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULV2W5R6MNL1GS
Tau Wae ULV2W5R6MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5.6UF 20% 450V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ULV Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-6745-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 5.6µF