ULV2W7R5MNL1GS
NichiconNichicon
ULV2W7R5MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULV2W7R5MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 7.5UF 20% 450V SMD
Ngā Rauemi: 1.ULV2W7R5MNL1GS.pdf2.ULV2W7R5MNL1GS.pdf3.ULV2W7R5MNL1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULV2W7R5MNL1GS
Tau Wae ULV2W7R5MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 7.5UF 20% 450V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ULV Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-6746-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 7.5µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULV4F23SS546
ULV4F23SS546
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V