ULV2G3R9MNL1GS
NichiconNichicon
ULV2G3R9MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULV2G3R9MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.9UF 20% 400V SMD
Ngā Rauemi: 1.ULV2G3R9MNL1GS.pdf2.ULV2G3R9MNL1GS.pdf3.ULV2G3R9MNL1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULV2G3R9MNL1GS
Tau Wae ULV2G3R9MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.9UF 20% 400V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ULV Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-6742-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 3.9µF