ULD2G1R5MPD6TA
Hua Hua
Tau Wae: ULD2G1R5MPD6TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.5UF 20% 400V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD2G1R5MPD6TA.pdf2.ULD2G1R5MPD6TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2G1R5MPD6TA
Tau Wae ULD2G1R5MPD6TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.5UF 20% 400V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 298404 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2G1R5MPD6TA.pdf2.ULD2G1R5MPD6TA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose