ULD2G1R5MED
NichiconNichicon
ULD2G1R5MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2G1R5MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ULD2G1R5MED.pdf2.ULD2G1R5MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2G1R5MED
Tau Wae ULD2G1R5MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 440279 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2G1R5MED.pdf2.ULD2G1R5MED.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 58mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16910
ULD2G1R5MED-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULD2G010MED1TD
ULD2G010MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 636590 pcs
Tikiake: ULD2G010MED1TD.pdf
RFQ
ULD2G1R5MED1TA
ULD2G1R5MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1.5UF 20% 400V THRUHOLE
I roto i te taonga: 343841 pcs
Tikiake: ULD2G1R5MED1TA.pdf
RFQ
ULD2G1R2MPD1TA
ULD2G1R2MPD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1.2UF 20% 400V THRUHOLE
Tikiake: ULD2G1R2MPD1TA.pdf
ULD2G1R5MED1TD
ULD2G1R5MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL