ULD2G1R8MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2G1R8MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2G1R8MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ULD2G1R8MPD1TD.pdf2.ULD2G1R8MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2G1R8MPD1TD
Tau Wae ULD2G1R8MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 237620 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2G1R8MPD1TD.pdf2.ULD2G1R8MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-13878-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 1.8µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULD2G1R5MPD6TD
ULD2G1R5MPD6TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 220599 pcs
Tikiake: ULD2G1R5MPD6TD.pdf
RFQ
ULD2G1R8MPD
ULD2G1R8MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL