ULD2E120MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2E120MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2E120MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ULD2E120MPD1TD.pdf2.ULD2E120MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2E120MPD1TD
Tau Wae ULD2E120MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123574 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2E120MPD1TD.pdf2.ULD2E120MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 97mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 184.3mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13873-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 12µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Te kaha 12µF Nga tono General Purpose