ULD2E1R8MED
NichiconNichicon
ULD2E1R8MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2E1R8MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.8UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ULD2E1R8MED.pdf2.ULD2E1R8MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2E1R8MED
Tau Wae ULD2E1R8MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.8UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 427875 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2E1R8MED.pdf2.ULD2E1R8MED.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa ULD Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 1.8µF