ULD1J220MED
Hua Hua
Tau Wae: ULD1J220MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 63V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD1J220MED.pdf2.ULD1J220MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD1J220MED
Tau Wae ULD1J220MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 63V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 875934 pcs Pepa Raraunga 1.ULD1J220MED.pdf2.ULD1J220MED.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 93.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-17646
ULD1J220MED-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose