ULD1H6R8MDD
NichiconNichicon
ULD1H6R8MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD1H6R8MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 50V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD1H6R8MDD.pdf2.ULD1H6R8MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD1H6R8MDD
Tau Wae ULD1H6R8MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 50V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 860219 pcs Pepa Raraunga 1.ULD1H6R8MDD.pdf2.ULD1H6R8MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 33.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 6.8µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULD1H4R7MDD1TA
ULD1H4R7MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE
I roto i te taonga: 1010308 pcs
Tikiake: ULD1H4R7MDD1TA.pdf
RFQ
ULD1H6R8MDD1TA
ULD1H6R8MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 50V THRU HOLE