ULD1J330MED
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD1J330MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD1J330MED.pdf2.ULD1J330MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD1J330MED
Tau Wae ULD1J330MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 735526 pcs Pepa Raraunga 1.ULD1J330MED.pdf2.ULD1J330MED.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 93.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose