ULD1E470MDD
NichiconNichicon
ULD1E470MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD1E470MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD1E470MDD.pdf2.ULD1E470MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD1E470MDD
Tau Wae ULD1E470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1006604 pcs Pepa Raraunga 1.ULD1E470MDD.pdf2.ULD1E470MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF