ULD1E151MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD1E151MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 25V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD1E151MPD1TA.pdf2.ULD1E151MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD1E151MPD1TA
Tau Wae ULD1E151MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 25V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 449885 pcs Pepa Raraunga 1.ULD1E151MPD1TA.pdf2.ULD1E151MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 231mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose