ULD1H100MDD
NichiconNichicon
ULD1H100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD1H100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD1H100MDD.pdf2.ULD1H100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD1H100MDD
Tau Wae ULD1H100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 782119 pcs Pepa Raraunga 1.ULD1H100MDD.pdf2.ULD1H100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 37.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULD1H101MPD
ULD1H101MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE
I roto i te taonga: 470464 pcs
Tikiake: ULD1H101MPD.pdf
RFQ
ULD1H220MDD
ULD1H220MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
I roto i te taonga: 859209 pcs
Tikiake: ULD1H220MDD.pdf
RFQ
ULD1H100MDD1TA
ULD1H100MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE
Tikiake: ULD1H100MDD1TA.pdf
ULD1E470MDD1TD
ULD1E470MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
Tikiake: ULD1E470MDD1TD.pdf
ULD1H100MDD1TD
ULD1H100MDD1TD