UKL1E152KHD
NichiconNichicon
UKL1E152KHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1E152KHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 10% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1E152KHD.pdf2.UKL1E152KHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1E152KHD
Tau Wae UKL1E152KHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 10% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57595 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1E152KHD.pdf2.UKL1E152KHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 1.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4605A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1500µF