UKL1E151MPDANA
NichiconNichicon
UKL1E151MPDANA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1E151MPDANA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1E151MPDANA.pdf2.UKL1E151MPDANA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1E151MPDANA
Tau Wae UKL1E151MPDANA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 380504 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1E151MPDANA.pdf2.UKL1E151MPDANA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF