UKL1E151KPDANA
NichiconNichicon
UKL1E151KPDANA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1E151KPDANA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 10% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1E151KPDANA.pdf2.UKL1E151KPDANA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1E151KPDANA
Tau Wae UKL1E151KPDANA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 10% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 330655 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1E151KPDANA.pdf2.UKL1E151KPDANA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1E151KPDANATD
UKL1E151KPDANATD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL