UKL1C151KPDANATA
NichiconNichicon
UKL1C151KPDANATA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1C151KPDANATA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1C151KPDANATA.pdf2.UKL1C151KPDANATA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1C151KPDANATA
Tau Wae UKL1C151KPDANATA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 368235 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1C151KPDANATA.pdf2.UKL1C151KPDANATA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1C150MDD1TA
UKL1C150MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 16V THRU HOLE
I roto i te taonga: 1086657 pcs
Tikiake: UKL1C150MDD1TA.pdf
RFQ
UKL1C151MPDANA
UKL1C151MPDANA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 437310 pcs
Tikiake: UKL1C151MPDANA.pdf
RFQ
UKL1C151KPDANA
UKL1C151KPDANA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 10% 16V RADIAL