UKL1C150MDDANATD
NichiconNichicon
UKL1C150MDDANATD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1C150MDDANATD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1C150MDDANATD.pdf2.UKL1C150MDDANATD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1C150MDDANATD
Tau Wae UKL1C150MDDANATD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1124800 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1C150MDDANATD.pdf2.UKL1C150MDDANATD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 15µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1C150MDD1TD
UKL1C150MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1051042 pcs
Tikiake: UKL1C150MDD1TD.pdf
RFQ
UKL1C151KPDANATA
UKL1C151KPDANATA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 368235 pcs
Tikiake: UKL1C151KPDANATA.pdf
RFQ
UKL1C150MDDANA
UKL1C150MDDANA