UKL1C150MDDANA
NichiconNichicon
UKL1C150MDDANA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1C150MDDANA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1C150MDDANA.pdf2.UKL1C150MDDANA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1C150MDDANA
Tau Wae UKL1C150MDDANA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1338414 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1C150MDDANA.pdf2.UKL1C150MDDANA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16845
UKL1C150MDDANA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1C150MDDANATD
UKL1C150MDDANATD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL