UKL1C101MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1C101MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UKL1C101MPD1TA.pdf2.UKL1C101MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1C101MPD1TA
Tau Wae UKL1C101MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 420250 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1C101MPD1TA.pdf2.UKL1C101MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose