UKL1C101KPDANA
NichiconNichicon
UKL1C101KPDANA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1C101KPDANA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 10% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1C101KPDANA.pdf2.UKL1C101KPDANA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1C101KPDANA
Tau Wae UKL1C101KPDANA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 10% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 540419 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1C101KPDANA.pdf2.UKL1C101KPDANA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13396
UKL1C101KPDANA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose