UKL1C101MPDANATD
NichiconNichicon
UKL1C101MPDANATD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1C101MPDANATD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1C101MPDANATD.pdf2.UKL1C101MPDANATD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1C101MPDANATD
Tau Wae UKL1C101MPDANATD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 540783 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1C101MPDANATD.pdf2.UKL1C101MPDANATD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF